ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Департамент фінансової політики

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LIII

Скликання:

IX

Проголосовано:

В цілому

Дата прийняття:

01.02.2024

Підготував:

Департамент фінансової політики

Галузь:

Галузева

Статус:

Чинний

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  35
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 53-8
Про розгляд електронної петиції від 07.11.2023 №Че/ 2175-еп «Фінансування ЗСУ – пріоритет №1»

               
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА
П’ятдесят  третя  сесія
 РІШЕННЯ
                 
Від 01.02.2024   №  53-8          
        м.Черкаси            
                 
Про розгляд електронної петиції від 07.11.2023 №Че/ 2175-еп «Фінансування ЗСУ – пріоритет №1»          
               
Керуючись статтею 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до статей 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Черкаській міській раді, затвердженого рішенням Черкаської міської ради від 28.01.2023   №2-143 (зі змінами), з метою розгляду порушених в електронній петиції питань, враховуючи службову записку департаменту фінансової політики Черкаської міської ради, Черкаська міська рада
ВИРІШИЛА:
 
1. Електронну петицію від 07.11.2023 № Че/2175-еп «Фінансування ЗСУ – пріоритет № 1» підтримати частково.
2. Управлінню цивільного захисту населення Черкаської міської ради забезпечити взаємодію з військовими частинами Збройних Сил України, силами безпеки та силами оборони щодо визначення їх потреб, за результатами розгляду Черкаським обласним штабом оборони відповідних потреб здійснювати планування фінансових видатків в межах міських цільових програм. У разі відсутності бюджетних призначень, спільно з головними розпорядниками коштів вжити вичерпних заходів щодо забезпечення таких видатків.
3. Керівникам виконавчих органів Черкаської міської ради визначити перелік інформації щодо показників бюджету, встановлених рішенням про бюджет Черкаської міської територіальної громади, що не підлягає оприлюдненню на офіційних вебресурсах органів місцевого самоврядування в умовах дії воєнного стану, з урахуванням обмежень та рекомендацій, встановлених законодавством та відповідними органами. Оперативно надавати зазначену інформацію до управління інформаційної політики Черкаської міської ради, департаменту фінансової політики Черкаської міської ради та департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Беззубенка В.А. та постійну комісію Черкаської міської ради з питань бюджету та економічного розвитку (Гладкий Г.А.).
 
                 
Секретар міської ради     Юрій ТРЕНКІН