ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автори:

Департамент архітектури та містобудування


Доповідачі:Департамент архітектури та містобудування

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LVIII

Скликання:

IX

Вид:

В цілому

Номер:

4040-9-з

Дата реєстрації:

10.05.2024

Проголосовано:

28.05.2024 12:24:49

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  7
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 4040-9-зПроєкт рішення
№ 4040-9-з
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА
Про надання ТОВ «ТУМБЕРГ ЛТД» земельної ділянки в оренду по вул. Генерала Момота, біля будівлі по вул. Онопрієнка, 2 (вільна земельна ділянка)

         Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0100 га в оренду ТОВ «ТУМБЕРГ ЛТД» під розміщення трансформаторної підстанції із цільовим призначенням 14.02 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії, що розташована за адресою м. Черкаси, вул. Генерала Момота, біля будівлі по вул. Онопрієнка, 2 в межах населеного пункту, відповідно до статей 12, 19, 93, 123, 124, 125, 126, 134, 186 Земельного кодексу України, статей 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21 Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06.09.2012 № 5245-VI, ст. 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Черкаська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Зареєструвати право комунальної власності за територіальною громадою міста Черкаси на земельну ділянку площею 0,0100 га в межах, визначених документацією із землеустрою.

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0100 га в оренду ТОВ «ТУМБЕРГ ЛТД» під розміщення трансформаторної підстанції із цільовим призначенням 14.02 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії, що розташована за адресою м. Черкаси, вул. Генерала Момота, біля будівлі по вул. Онопрієнка, 2 в межах населеного пункту.

3. Надати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТУМБЕРГ ЛТД» (код ЄДРПОУ - 45081074) в оренду на 49 років земельну ділянку площею 0,0100 га  під розміщення трансформаторної підстанції по вул. Генерала Момота, біля будівлі по вул. Онопрієнка, 2 за рахунок земель Черкаської міської ради.

На земельну ділянку наявні містобудівні обмеження: • поверхня обмеження забудови (максимальна висота забудови – 48,75 м) площею 0,0100 га;

 • санітарно-захисна зона навколо об’єкта (від підприємства) площею 0,0100 га;

 • санітарно-захисна зона навколо інженерних комунікацій (водогін) площею 0,0100 га;

 • санітарно-захисна зона навколо інженерних комунікацій (ЛЕП) площею 0,0046 га;

 • санітарно-захисна зона навколо інженерних комунікацій (каналізація) площею 0,0003 га;

 • охоронна зона навколо (уздовж) об’єкта електрозв’язку площею 0,0041 га.Земельну ділянку віднести до земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення.

Цільове призначення – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії (код КВЦПЗ – 14.02.).

4. Зобов’язати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТУМБЕРГ ЛТД» укласти договір оренди землі з Черкаською міською радою, здійснивши його державну реєстрацію та надати один примірник Черкаській міській раді протягом двох місяців з дати прийняття рішення.

5. Контроль за укладенням договору оренди землі з Черкаською міською радою та державною реєстрацією права оренди земельної ділянки покласти на управління земельних ресурсів, землеустрою та інспектування департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради.

6. Попередити землекористувача про необхідність виконання своїх обов’язків відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України та про те, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до вимог статей 141 та 143 Земельного кодексу України.

7. Врахувати інтереси і права суміжних землекористувачів та дотримуватись правил добросусідства, згідно статей 96, 103 Земельного кодексу України.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради (Артур Савін) та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та архітектури (Роман Моторний).

Міський голова Анатолій БОНДАРЕНКО 
Пояснювальна записка

до проєкту рішення

«Про надання ТОВ «ТУМБЕРГ ЛТД» земельної ділянки в оренду по вул. Генерала Момота, біля будівлі по вул. Онопрієнка, 2 (вільна земельна ділянка)»

 

           Підстава: заява від 29.04.2024 № 01-08/22715.

           Граничний термін прийняття рішення: 29.05.2024.

          Площа: 0,0100 га за рахунок земель Черкаської міської ради.

Під розміщення трансформаторної підстанції.

Цільове призначення – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії (код КВЦПЗ – 14.02.).

 

Відповідно до ст. 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, передбачених ст. 134 цього ж кодексу.

Згідно зі статтею 134 Земельного кодексу України не підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) земельні ділянки державної чи комунальної власності або права на них у разі будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу).

Відповідно до статті 1 Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів» об'єкт енергетики - електрична станція (крім ядерної частини атомної електричної станції), електрична підстанція, електрична мережа, підключені до об'єднаної енергетичної системи України, а також котельня, підключена до магістральної теплової мережі, магістральна теплова мережа, споруда альтернативної енергетики тощо;

Згідно зі статтею 14 Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів» земельні ділянки державної та комунальної власності надаються у власність і користування (у тому числі в оренду) для потреб енергетики за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень та в порядку, встановленому Земельним кодексом України.

Об'єкти передачі електричної енергії можуть розміщуватися на земельних  ділянках  усіх  категорій земель без зміни їх цільового призначення.

 

 
Начальник управління земельних ресурсів,  землеустрою та інспектування Руслан ДОНЕЦЬДОДАТКИ

1 4040-9-з.pdf Переглянути