ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автори:

Департамент управління справами та юридичного забезпечення


Доповідачі:Департамент управління справами та юридичного забезпечення

Рішення:

Прийнято

Сесія:

LIII

Скликання:

IX

Вид:

В цілому

Номер:

2069-9-рд

Дата реєстрації:

22.11.2023

Проголосовано:

01.02.2024 12:54:45

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  2
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  4
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 2069-9-рд


Проект рішення
№2069-9-рд
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА
Про преміювання міського голови, встановлення йому надбавок, надання матеріальної допомоги у 2024 році
Керуючись статтею 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів",  враховуючи рішення Черкаської міської ради від 25.10.2016 № 2-1159 «Про преміювання керівництва міської ради та її виконавчого комітету, а також працівників виконавчих органів міської ради», Черкаська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1.  У 2024 році міському голові БОНДАРЕНКУ Анатолію Васильовичу:

1.1  установити надбавку за високі досягнення у праці як керівнику, який безпосередньо займається розробленням проєктів нормативно-правових актів, проводить експертизу проєктів таких актів, в розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років;

1.2  здійснювати щомісячне преміювання в розмірі 400 відсотків посадового окладу;

1.3  надати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати;

1.4  надати допомогу для оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки.

2.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та економічного розвитку (Гладкий Г.А.).
 

 
Секретар міської ради

 
Юрій ТРЕНКІН


Пояснювальна записка

 

до проєкту рішення Черкаської міської ради

«Про преміювання міського голови, встановлення йому надбавок,

надання матеріальної допомоги у 2024 році»


 

Умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування, до яких відноситься і міський голова, визначаються Кабінетом Міністрів України. Це визначено статтею 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» означено, серед іншого, і порядок преміювання міських голів, установлення їм надбавок, надання матеріальної допомоги. Визначено, що рішення про зазначені виплати приймається відповідною радою.

Рішенням Черкаської міської ради від 25.10.2016 № 2-1159 «Про преміювання керівництва міської ради та її виконавчого комітету, а також працівників виконавчих органів міської ради» затверджено граничні розміри щомісячного преміювання, у тому числі міського голови.

Враховуючи зазначене вище, з метою забезпечення права міського голови на зазначені виплати, пропонується внести на розгляд сесії міської ради проєкт рішення Черкаської міської ради «Про преміювання міського голови, встановлення йому надбавок, надання матеріальної допомоги у 2024 році»

 

В.о. директора департаменту

управління справами

та юридичного забезпечення

Черкаської міської ради
Катерина ПИДОРИЧ