ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автори:

департамент архітектури та містобудування


Доповідачі:департамент архітектури та містобудування

Рішення:

Неприйнято

Сесія:

XLVIII

Скликання:

IX

Вид:

В цілому з пропозиціями

Номер:

3501-9-з

Дата реєстрації:

29.09.2023

Проголосовано:

24.10.2023 10:35:29

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  19
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  2
 • Не голосували
  8
 • Відсутні
  14

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 3501-9-зПроєкт рішення
№ 3501-9-з
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА
Про надання гр. Онишку Б.І. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки біля домоволодіння по вул. Князя Ольгерда, 26-г (вільна земельна ділянка)
Розглянувши клопотання громадянина Онишка Богдана Ігоровича щодо надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, витяг з містобудівної документації міста Черкаси на визначення обмежень у використанні території для містобудівних потреб від 21.09.2023 № 01-06/42579, пункти 3, 6, 7 Розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06.09.2012 № 5245-VI, відповідно до статей 12, 93, 123, 124, 125, 134 Земельного кодексу України та статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Черкаська міська рада

ВИРІШИЛА:1. Надати громадянину Онишку Богдану Ігоровичу дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0020 га в оренду під розміщення трансформаторної підстанції.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради (АРТУР САВІН) та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та архітектури (ОЛЕНА АГАПОВА).

 

 
Міський голова Анатолій БОНДАРЕНКО

  Пояснювальна записка

до проєкту рішення:

«Про надання гр. Онишку Б.І. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки біля домоволодіння по вул. Князя Ольгерда, 26-г (вільна земельна ділянка)»

 

          Підстава: заява 18.09.2023 № 01-06/42579

          Граничний термін прийнятті рішення: 18.10.2023.

          Площа: 0,0020 га за рахунок Земель Черкаської міської ради.

          Під розміщення трансформаторної підстанції.

          В оренду.

 
Згідно зі статтею 134 Земельного кодексу України не підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) земельні ділянки державної чи комунальної власності або права на них у разі будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу).

Відповідно до статті 1 Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів» об'єкт енергетики - електрична станція (крім ядерної частини атомної електричної станції), електрична підстанція, електрична мережа, підключені до об'єднаної енергетичної системи України, а також котельня, підключена до магістральної теплової мережі, магістральна теплова мережа, споруда альтернативної енергетики тощо;

Згідно зі статтею 14 Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів» земельні ділянки державної та комунальної власності надаються у власність і користування (у тому числі в оренду) для потреб енергетики за рішенням  органів  виконавчої влади або органів місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень  та  в порядку, встановленому Земельним кодексом України.

Об'єкти передачі електричної енергії можуть розміщуватися на земельних  ділянках  усіх  категорій земель без зміни їх цільового призначення.

Начальник управління земельних ресурсів, землеустрою та інспектування  

Руслан ДОНЕЦЬ 

 

ДОДАТКИ