ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVIII

Скликання:

IX

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

03.02.2022

Автор:

департамент архітектури та містобудування

Підготував:

Департамент архітектури та містобудування

Галузь:

Земельна

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  31
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 18-136

               
    ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА    
      Вісімнадцята   сесія      
      РІШЕННЯ      
                 
Від 03.02.2022   №  18-136          
        м.Черкаси            
               
Про надання ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НАДІЯ» земельної ділянки в оренду по вул. Гоголя, біля будівлі № 251 (вільна земельна ділянка)
 
 
         
               
Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0083 га в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії (з метою будівництва та обслуговування трансформаторної підстанції) приватному підприємству «НАДІЯ» за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, біля будівлі № 251, відповідно до статей 12, 19, 79-1, 93, 120, 123, 124, 125, 126, 134 Земельного кодексу України, статтей 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21 Закону України «Про оренду землі», Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06.09.2012 № 5245-VI, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Черкаська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Зареєструвати право комунальної власності за територіальною громадою міста Черкаси на земельну ділянку площею 0,0083 га (кадастровий номер 7110136700:04:017:0058) в межах, визначених документацією із землеустрою.
2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0083 га в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії (з метою будівництва та обслуговування трансформаторної підстанції) приватному підприємству «НАДІЯ» за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, біля будівлі № 251.
3. Надати ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НАДІЯ» земельну ділянку площею 0,0083 га (кадастровий номер 7110136700:04:017:0058) по вул. Гоголя, біля будівлі № 251 в оренду на 1  (один) рік під будівництво та обслуговування трансформаторної підстанції за рахунок земель Черкаської міської ради.
На земельну ділянку наявні містобудівні обмеження та обтяження землекористування, пов’язані із розташуванням в зоні охорони археологічного культурного шару та території в лініях регулювання забудови.
Земельну ділянку віднести до категорії земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
Цільове призначення – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії, код КВЦПЗ – 14.02.
4. Зобов’язати ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НАДІЯ»:
4.1 Укласти договір оренди землі з Черкаською міською радою, здійснивши його державну реєстрацію та надати один примірник Черкаській міській раді протягом двох місяців з дати прийняття рішення.
4.2 У зоні проходження інженерних комунікацій вести обмежене землекористування відповідно до діючих норма і правил, забезпечувати безперешкодний допуск власників і експлуатаційних технічних служб для ремонту та експлуатації інженерних комунікацій.
5. Контроль за укладенням договору оренди землі з Черкаською міською радою та державною реєстрацією права оренди земельної ділянки покласти на управління земельних ресурсів та землеустрою департаменту архітектури та  містобудування Черкаської міської ради.
6. Довести до відома Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області інформацію щодо необхідності вжиття відповідних заходів по усуненню порушень законності користування земельною ділянкою в разі не укладення заявником договору оренди землі.
7. Попередити землекористувача про необхідність виконання своїх обов’язків відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України та про те, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до вимог статей 141 та 143 Земельного кодексу України.
8. Врахувати інтереси і права суміжних землекористувачів та дотримуватись правил добросусідства, згідно статей 96, 103 Земельного кодексу України.
9. Контроль за виконанням рішення покласти на департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та архітектури (Олена Агапова).
 
 
 
 
                 
Секретар міської ради                        Юрій  ТРЕНКІН