ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVI

Скликання:

IX

Статус:

В цілому з пропозиціями

Дата прийняття:

23.06.2022

Автор:

департамент архітектури та містобудування

Підготував:

Департамент архітектури та містобудування

Галузь:

Земельна

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  7
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 26-32

                      
    ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА    
      Двадцять  шоста  сесія      
      РІШЕННЯ      
                 
Від 23.06.2022   №  26-32          
        м.Черкаси            
               
Про надання КП «КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ дозволу на розроблення документації із землеустрою по вул. 38-ї Армії          
               
Розглянувши заяву КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, витяг з містобудівної документації міста Черкаси на визначення обмежень у використанні території для містобудівних потреб від 22.03.2022 № 01-06/9042, відповідно до статей 12, 92, 123, 125, 134 Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06.09.2012 № 5245-VI, та статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Черкаська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ – 03357004) дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 4,5000 га, в межах території передбаченою містобудівною документацією, в постійне користування по вул. 38-ї Армії під існуюче кладовище.
На земельну ділянку наявні містобудівні обмеження та обтяження землекористування на частині земельної ділянки (орієнтовно 3%). Відповідно до містобудівної документації частина території (97 %) територія кладовищ, частина (1%) територія зелених насаджень спеціального призначення, частина (2%) територія лісу.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на департамент архітектури та місто-будування Черкаської міської ради та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та архітектури (Олена Агапова).
 
                 
Секретар міської ради                        Юрій  ТРЕНКІН
 
 

Остаточний текст рішення буде оприлюднено в термін передбачений законодавством