ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVI

Скликання:

IX

Статус:

В цілому з пропозиціями

Дата прийняття:

23.06.2022

Автор:

департамент архітектури та містобудування

Підготував:

Департамент архітектури та містобудування

Галузь:

Земельна

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  7
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 26-23

                     
    ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА    
      Двадцять  шоста  сесія      
      РІШЕННЯ      
                 
Від 23.06.2022   №  26-23          
        м.Черкаси            
               
Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, право власності яких пропонується для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах), та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Горіховій  (біля домоволодіння №33/1) та про проведення експертної грошової оцінки
 
         
               
З метою виконання завдань по наповненню бюджету розвитку міста, враховуючи звернення громадян від 23.12.2021 № 15207-2, враховуючи витяг з містобудівної документації міста Черкаси на визначення обмежень у використанні території для містобудівних потреб від 20.01.2022 № 15207-2, відповідно до статей 12, 134-139 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Черкаська міська рада
ВИРІШИЛА:
 
 1. Включити до переліку земельних ділянок, право власності яких пропонується для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах), земельну ділянку орієнтовною площею 0,03 га по вул. Горіховій  (біля домоволодіння № 33/1)  для будівництва індивідуальних гаражів (код КВЦПЗ 02.05).
 2. Надати департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,03 га по вул. Горіховій  (біля домоволодіння № 33/1)  для будівництва індивідуальних гаражів (код КВЦПЗ 02.05).
Відповідно до витягу з містобудівної документації міста Черкаси на визначення обмежень у використанні території для містобудівних потреб від 20.01.2022 № 15207-2 та містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста Черкаси (Актуалізація)», затвердженої рішенням Черкаської міської ради від 13.05.2021 № 5-318, вищезазначена земельна ділянка належить до території садибної забудови.
 
 На вищезазначену земельну ділянку відсутні містобудівні обмеження. Містобудівні потреби відповідають діючій містобудівній документації міста Черкаси.
 
 1. Після виконання пункту 2 цього рішення департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради замовити проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки орієнтовною площею 0,03 га по вул. Горіховій  (біля домоволодіння № 33/1)  для будівництва індивідуальних гаражів, для подальшого продажу у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах).
4. Доручити департаменту архітектури  та містобудування Черкаської міської ради укласти відповідні договори на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та на проведення експертної грошової оцінки.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та архітектури (Олена АГАПОВА).
 
                 
Секретар міської ради                        Юрій  ТРЕНКІН
 
 

Остаточний текст рішення буде оприлюднено в термін передбачений законодавством