ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVI

Скликання:

IX

Статус:

В цілому з пропозиціями

Дата прийняття:

23.06.2022

Автор:

департамент архітектури та містобудування

Підготував:

Департамент архітектури та містобудування

Галузь:

Земельна

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  7
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 26-30

                     
    ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА    
      Двадцять  шоста  сесія      
      РІШЕННЯ      
                 
Від 23.06.2022   №  26-30          
        м.Черкаси            
               
Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі аукціону, та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Сурікова          
               
З метою виконання завдань по наповненню бюджету міста, розглянувши заяву вх. № 9068-2 від 04.08.2021р., враховуючи витяг з містобудівної документації міста Черкаси на визначення обмежень у використанні території для містобудівних потреб від 13.09.2021 № 9068-2, відповідно до статей 12, 134-139 Земельного кодексу України, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Черкаська міська рада
ВИРІШИЛА:
 
1.Включити до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі аукціону, земельну ділянку орієнтовною площею 0,24 га по вул. Сурікова для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).
2. Надати департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,24 га по вул. Сурікова для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).
Відповідно до витягу з містобудівної документації міста Черкаси на визначення обмежень у використанні території для містобудівних потреб від 13.09.2021 № 9068-2 та містобудівної документації «Внесення змін до Генерального плану міста Черкаси (Актуалізація)», затвердженої рішенням Черкаської міської ради від 13.05.2021 № 5-318, вищезазначена земельна ділянка належить до території зелених насаджень спеціального призначення. Містобудівні потреби відповідають діючій містобудівній документації міста Черкаси.
На вищезазначену земельну ділянку наявні:
- містобудівні обмеження: санітарно-захисна зона хімічного підприємства I класу шкідливості. Розмір охоронної зони повинен становити у відповідності до діючого законодавства.
- застереження: рекомендація щодо врахування законних інтересів суміжних землекористувачів
3. Доручити департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради укласти відповідний договір на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та архітектури (Олена Агапова).
 
                 
Секретар міської ради                        Юрій  ТРЕНКІН
 
 

Остаточний текст рішення буде оприлюднено в термін передбачений законодавством