ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVIII

Скликання:

IX

Статус:

В цілому з пропозиціями

Дата прийняття:

03.02.2022

Автор:

департамент архітектури та містобудування

Підготував:

Департамент архітектури та містобудування

Галузь:

Земельна

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  30
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 18-142

                      
    ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА    
      Вісімнадцята   сесія      
      РІШЕННЯ      
                 
Від 03.02.2022   №  18-142          
        м.Черкаси            
               
Про передачу земельної ділянки в оренду по бульв. Шевченка, 57 громадянам Годлевській Т.А., Петренко А.А. (лишки в межах існуючого домоволодіння)          
               
Розглянувши заяву гр. Годлевської Т.А., Петренко А.А., за пропозицією депутатів Черкаської міської ради та на виконання протокольного доручення ПД-9-872 від 03.02.2022, керуючись статтями 12, 122, 123, 134 Земельного кодексу України, статтями 5, 7, 13, 14, 15, 16, 17, Закону України “Про оренду землі”, згідно з ст.4 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Черкаська міська рада
ВИРІШИЛА:
 
1. Передати громадянам Годлевській Тетяні Анатоліївні , Петренко Аллі Анатоліївні  земельну ділянку площею 0,0204 га (кадастровий номер 7110136700:03:009:0026) по бульв.Шевченка,57 в оренду на 49 років для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
2. Громадянам, яким передано земельну ділянку в оренду укласти договір оренди землі з Черкаською міською радою протягом двох місяців з дати прийняття рішення.
3. Контроль за укладенням договору оренди землі з Черкаською міською радою та державною реєстрацією права оренди покласти на управління земельних ресурсів, землеустрою та інспектування департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради.
4. Головному управлінню Держгеокадастру в Черкаській області, в разі нездійснення громадянином дій, направлених на укладання договору оренди землі протягом двох місяців з дати прийняття рішення, вжити відповідних заходів по усуненню порушень законності користування земельною ділянкою.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та архітектури (Олена Агапова).
 
                 
Секретар міської ради                        Юрій  ТРЕНКІН