ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

департамент архітектури та містобудування

Підготував:

Департамент архітектури та містобудування

Галузь:

Земельна

Статус:

Новий проєкт

Дата:

20.06.2022

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 2588-9-з
Про надання КП «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» дозволу на розроблення документації із землеустрою в районі вул. Лісова Просіка та   автодороги Н-16 (парк «Лісова пісня»)

Проект рішення
№ 2588-9-з
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА
Про надання КП «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» дозволу на розроблення документації із землеустрою в районі вул. Лісова Просіка та   автодороги Н-16 (парк «Лісова пісня»)
Розглянувши заяву КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи від 23.10.2018 № 2-3716 «Про організацію об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення на території парку «Лісова пісня», відповідно до якого майновий комплекс «Лісова пісня» перебуває в господарському віданні комунального підприємства «Дирекція паків» Черкаської міської ради, рішення Черкаської обласної ради від 05.03.2019 № 29-48/VII «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду області», витяг з містобудівної документації міста Черкаси на визначення обмежень у використанні території для містобудівних потреб від 02.06.2022 № 01-06/12515, відповідно до статей 12, 79-1, 83, 92, 123, 125 Земельного кодексу України та статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Черкаська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною загальною площею 6,7500 га в постійне користування в районі вул. Лісова Просіка та автодороги Н-16 під парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення парк «Лісова пісня».
На земельну ділянку наявні містобудівні обмеження та обтяження земле-користування, а саме:
-  пов’язані із розміщенням частини земельної ділянки в охоронній зоні навколо інженерних комунікацій;
- пов’язані із розташуванням земельної ділянки у заповідній території «Черкаські берегові схили»;
- пов’язані із розташуванням частини земельної ділянки в санітарно-захисній зоні від АЗС;
- пов’язані із розташуванням частини земельної ділянки в санітарно-захисній зоні від комунально-складських підприємств на частині земельної ділянки.
2. В процесі здійснення заходів із землеустрою необхідно врахувати нормативні розміри охоронних зон та обмежень у їх використанні, що встановлені чинним законодавством та повідомити про такі обмеження замовника і балансоутримувача інженерних мереж, інформацію про що зазначити у документації із землеустрою.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та архітектури (Агапова О.М.).
Міський голова Анатолій БОНДАРЕНКО
 
 

Пояснювальна записка
до проекту рішення:
«Про надання КП «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» дозволу на розроблення документації із землеустрою в районі вул. Лісова Просіка та автодороги Н-16 (парк «Лісова пісня»)»
 
          Підстава: заява від 11.04.2022 № 01-06/2680.
          Граничний термін прийняття рішення: 11.05.2022.
          Орієнтовна площа: 6,7500 га за рахунок земель Черкаської міської ради.
          Під парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення парк «Лісова пісня».
          В постійне користування.
 
Відповідно до статті 92 Земельного кодексу України право постійного користування земельною ділянкою - це право володіння і користування земельною ділянкою, яка перебуває у державній або комунальній власності, без встановлення строку.
Права постійного користування земельною ділянкою із земель державної та комунальної власності набувають підприємства, установи та організації, що належать до державної та комунальної власності.
 
 
Начальник управління земельних ресурсів,
землеустрою
та інспектування
 
Руслан ДОНЕЦЬ
 

ДОДАТКИ