ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

департамент архітектури та містобудування

Підготував:

Департамент архітектури та містобудування

Галузь:

Земельна

Статус:

Новий проєкт

Дата:

20.06.2022

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 2589-9-з
Про надання КП «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» дозволу на розроблення документації із землеустрою в районі вул. Олексія Панченка (парк «Спортивний»)

Проект рішення
№ 2589-9-з
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА
Про надання КП «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» дозволу на розроблення документації із землеустрою в районі вул. Олексія Панченка (парк «Спортивний»)
Розглянувши заяву КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи рішення Черкаської міської ради від 15.04.2014 № 4-614 «Про організацію об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на території парків «Зелений гай» та «Спортивний», відповідно до якого парк «Спортивний» перебуває в господарському віданні комунального підприємства «Дирекція паків» Черкаської міської ради, рішення Черкаської обласної ради від 12.03.2020 № 36-55/VII «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду області», витяг з містобудівної документації міста Черкаси на визначення обмежень у використанні території для містобудівних потреб від 02.06.2022 № 01-06/12438, відповідно до статей 12, 79-1, 83, 92, 123, 125 Земельного кодексу України та статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Черкаська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною загальною площею 16,5517 га в постійне користування в районі вул. Олексія Панченка під парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення «Спортивний».
На земельну ділянку наявні містобудівні обмеження:
- охоронна зона навколо інженерних комунікацій.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та архітектури (Агапова О.М.).
Міський голова Анатолій БОНДАРЕНКО
 
 

Пояснювальна записка
до проекту рішення:
«Про надання КП «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» дозволу на розроблення документації із землеустрою в районі вул. Олексія Панченка (парк «Спортивний»)»
 
          Підстава: заява від 07.04.2022 № 01-06/12517.
          Граничний термін прийняття рішення: 07.05.2022.
          Орієнтовна площа: 16,5517 га за рахунок земель Черкаської міської ради.
          Під парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення «Спортивний».
          В постійне користування.
 
Відповідно до статті 92 Земельного кодексу України право постійного користування земельною ділянкою - це право володіння і користування земельною ділянкою, яка перебуває у державній або комунальній власності, без встановлення строку.
Права постійного користування земельною ділянкою із земель державної та комунальної власності набувають підприємства, установи та організації, що належать до державної та комунальної власності.
 
 
 
Начальник управління земельних ресурсів,
землеустрою
та інспектування
 
Руслан ДОНЕЦЬ
 

ДОДАТКИ