ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

департамент архітектури та містобудування

Підготував:

Департамент архітектури та містобудування

Галузь:

Земельна

Статус:

Новий проєкт

Дата:

17.06.2022

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 2581-9-з
Про надання КП «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» дозволу на розроблення документації із землеустрою по вул. Гетьмана Сагайдачного  біля будинку № 108 (сквер «ім. Гетьмана Сагайдачного»)

Проект рішення
№ 2581-9-з
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА
Про надання КП «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» дозволу на розроблення документації із землеустрою по вул. Гетьмана Сагайдачного  біля будинку № 108 (сквер «ім. Гетьмана Сагайдачного»)
Розглянувши заяву КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи рішення Черкаської міської ради від 17.01.2018 № 2-2867 «Про визначення балансоутримувача безгосподарських скверів у м. Черкаси», відповідно до якого сквер «ім. Гетьмана Сагайдачного» перебуває в господарському віданні комунального підприємства «Дирекція паків» Черкаської міської ради, витяг з містобудівної документації міста Черкаси на визначення обмежень у використанні території для містобудівних потреб від 02.06.2022 №01-06/12900, відповідно до статей 12, 79-1, 83, 92, 123, 125 Земельного кодексу України та статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Черкаська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2100 га в постійне користування по вул. Гетьмана Сагайдачного  біля будинку № 108  під сквер «ім. Гетьмана Сагайдачного».
На земельну ділянку наявні містобудівні обмеження:
- охоронна зона навколо інженерних комунікацій;
- право проходу та проїзду.
2. В процесі здійснення заходів із землеустрою необхідно врахувати нормативні розміри охоронних зон та обмежень у їх використанні, що встановлені чинним законодавством та повідомити про такі обмеження замовника і балансоутримувача інженерних мереж, інформацію про що зазначити у документації із землеустрою.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та архітектури (Агапова О.М.).
Міський голова Анатолій БОНДАРЕНКО
 
 

 

Пояснювальна записка
до проекту рішення:
«Про надання КП «ДИРЕКЦІЯ ПАРКІВ» дозволу на розроблення документації із землеустрою по вул. Гетьмана Сагайдачного  біля будинку № 108 (сквер «ім. Гетьмана Сагайдачного»)»
 
          Підстава: заява від  13.04.2022 № 01-06/12900.
          Граничний термін прийняття рішення: 13.05.2022.
          Орієнтовна площа: 0,2100 га за рахунок земель Черкаської міської ради.
          Під сквер «ім. Гетьмана Сагайдачного».
          В постійне користування.
 
Відповідно до статті 92 Земельного кодексу України право постійного користування земельною ділянкою - це право володіння і користування земельною ділянкою, яка перебуває у державній або комунальній власності, без встановлення строку.
Права постійного користування земельною ділянкою із земель державної та комунальної власності набувають підприємства, установи та організації, що належать до державної та комунальної власності.
 
 
 
Начальник управління земельних ресурсів,
землеустрою
та інспектування
 
Руслан ДОНЕЦЬ
 

ДОДАТКИ