ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXVI

Скликання:

IX

Вид:

В цілому з пропозиціями

Номер:

2494-9-з

Дата реєстрації:

29.03.2022

Проголосовано:

23.06.2022 12:04:20

Автор:

департамент архітектури та містобудування

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  7
 • Відсутні
  14

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 2494-9-зПроєкт рішення
№ 2494-9-з
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА
Про відмову АК «АВТОМОБІЛІСТ» у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою по вул. Олени Теліги  та вул. Автомобілістів (вільна земельна ділянка)
Розглянувши заяву ГАРАЖНОГО АВТОКООПЕРАТИВУ «АВТОМОБІЛІСТ» щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, беручи до уваги витяг з містобудівної документації міста Черкаси на визначення обмежень у використанні території для містобудівних потреб від 18.02.2022 № 01-06/4207 щодо наявних містобудівних обмежень та обтяжень землекористування, а саме, пов’язані із реалізацією містобудівної документації (містобудівні потреби не відповідають діючій містобудівній документації міста Черкаси), пункт 4 додатку до рішення Черкаської міської ради від 09.02.2012 № 3-582 «Про затвердження Порядку оформлення прав на земельні ділянки у м. Черкаси», враховуючи статтю 124 Земельного кодексу України відповідно до якої передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 Земельного кодексу України, серед яких відсутній випадок передачі земельних ділянок вільних від капітальної забудови, відповідно до статей 12, 123 Земельного кодексу України та статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Черкаська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмовити ГАРАЖНОМУ АВТОКООПЕРАТИВУ «АВТОМОБІЛІСТ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1200 га в оренду для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства по вул. Олени Теліги  та вул. Автомобілістів.

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та архітектури (Агапова О.М.).
Міський голова Анатолій БОНДАРЕНКО 
Пояснювальна записка

до проєкту рішення:

«Про відмову АК «АВТОМОБІЛІСТ» у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою по вул. Олени Теліги та вул. Автомобілістів

(вільна земельна ділянка)»

 

Підстава: заява від 26.01.2012 № 01-06/4207.

Граничний термін прийняття рішення: 26.02.2022.

 
Відповідно до витяг з містобудівної документації міста Черкаси на визначення обмежень у використанні території для містобудівних потреб від 18.02.2022 № 01-06/4207 управління планування та архітектури повідомляє, що на земельну ділянку площею 0,1200 га в районі по вул. Олени Теліги та вул. Автомобілістів, наявні містобудівні обмеження щодо землекористування, пов’язані із реалізацією містобудівної документації (передбачена територія вулично-дорожньої мережі). Тобто містобудівні потреби не відповідають діючій містобудівній документації міста Черкаси.

Згідно зі статтею 123 Земельного кодексу підставою відмови у наданні такого дозволу може бути лише невідповідність місця розташування земельної ділянки вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, а також генеральних планів населених пунктів, іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування території населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.

Окрім того, пунктом 4. додатку до рішення Черкаської міської ради від 09.02.2012 № 3-582 «Про затвердження Порядку оформлення прав на земельні ділянки у м. Черкаси» визначено, що надання у користування, в оренду, приватизація земельних ділянок у межах міста Черкаси здійснюється у відповідності до генерального плану міста, плану зонування, детальних планів територій та з дотриманням державних стандартів і норм, рішень Черкаської міської ради та виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Враховуючи вищезазначене даним проєктом рішення передбачено відмовити ГАРАЖНОМУ АВТОКООПЕРАТИВУ «АВТОМОБІЛІСТ» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1200 га в оренду для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

Начальник управління земельних ресурсів, землеустрою та інспектування Руслан ДОНЕЦЬ 

ДОДАТКИ