ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVIII

Скликання:

IX

Вид:

В цілому

Номер:

2333-9-з

Дата реєстрації:

21.01.2022

Проголосовано:

03.02.2022 14:11:31

Автор:

департамент архітектури та містобудування

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  31
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 2333-9-з


Проєкт рішення
2333-9-з
ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА
Про надання ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НАДІЯ» земельної ділянки в оренду по вул. Гоголя, біля будівлі № 251 (вільна земельна ділянка)
Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0083 га в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії (з метою будівництва та обслуговування трансформаторної підстанції) приватному підприємству «НАДІЯ» за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, біля будівлі № 251, відповідно до статей 12, 19, 79-1, 93, 120, 123, 124, 125, 126, 134 Земельного кодексу України, статтей 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21 Закону України «Про оренду землі», Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» від 06.09.2012 № 5245-VI, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Черкаська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Зареєструвати право комунальної власності за територіальною громадою міста Черкаси на земельну ділянку площею 0,0083 га в межах, визначених документацією із землеустрою.

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0083 га в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії (з метою будівництва та обслуговування трансформаторної підстанції) приватному підприємству «НАДІЯ» за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, біля будівлі № 251.

3. Надати ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НАДІЯ» земельну ділянку площею 0,0083 га по вул. Гоголя, біля будівлі № 251 в оренду на 1  (один) рік під будівництво та обслуговування трансформаторної підстанції за рахунок земель Черкаської міської ради.

На земельну ділянку наявні містобудівні обмеження та обтяження землекористування, пов’язані із розташуванням в зоні охорони археологічного культурного шару та території в лініях регулювання забудови.

Земельну ділянку віднести до категорії земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Цільове призначення – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії, код КВЦПЗ – 14.02.

4. Зобов’язати ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НАДІЯ»:

4.1 Укласти договір оренди землі з Черкаською міською радою, здійснивши його державну реєстрацію та надати один примірник Черкаській міській раді протягом двох місяців з дати прийняття рішення.

4.2 У зоні проходження інженерних комунікацій вести обмежене землекористування відповідно до діючих норма і правил, забезпечувати безперешкодний допуск власників і експлуатаційних технічних служб для ремонту та експлуатації інженерних комунікацій.

5. Контроль за укладенням договору оренди землі з Черкаською міською радою та державною реєстрацією права оренди земельної ділянки покласти на управління земельних ресурсів та землеустрою департаменту архітектури та  містобудування Черкаської міської ради.

6. Довести до відома Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області інформацію щодо необхідності вжиття відповідних заходів по усуненню порушень законності користування земельною ділянкою в разі не укладення заявником договору оренди землі.

7. Попередити землекористувача про необхідність виконання своїх обов’язків відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України та про те, що право користування земельною ділянкою може бути припинено відповідно до вимог статей 141 та 143 Земельного кодексу України.

8. Врахувати інтереси і права суміжних землекористувачів та дотримуватись правил добросусідства, згідно статей 96, 103 Земельного кодексу України.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на департамент архітектури та містобудування Черкаської міської ради та постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та архітектури (Агапова О.М.).

 
Міський голова А.В. Бондаренко

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Пояснювальна записка

до проєкту рішення

«Про надання ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НАДІЯ» земельної ділянки в оренду по вул. Гоголя, біля будівлі № 251 (вільна земельна ділянка)»

 

Підстава: заява від 05.01.2022 № 01-08/307.

Граничний термін прийняття рішення: 05.02.2022.

Площа: 0,0083 га за рахунок земель Черкаської міської ради.

В оренду на 1 (один) рік.

Під будівництво та обслуговування трансформаторної підстанції.

Цільове призначення земельної ділянки: для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії, код КВЦПЗ – 14.02.

 

Відповідно до ст. 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, передбачених ст. 134 цього ж кодексу.

Згідно зі статтею 134 Земельного кодексу України не підлягають продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) земельні ділянки державної чи комунальної власності або права на них у разі будівництва, обслуговування та ремонту об'єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об'єктів зв'язку та дорожнього господарства (крім об'єктів дорожнього сервісу).

Згідно зі статтею 14 Закону України «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів» земельні ділянки державної та комунальної власності надаються у власність і користування (у тому числі в оренду) для потреб енергетики за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування відповідно.

        

 
Начальник управління земельних ресурсів та землеустрою Р.Г. Донець